Wspieramy małego Marcela.

W trakcie Benefisu Jarosława Kaszowskiego, który odbył się w niedzielę 12 października na stadionie przy Okrzei została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie 6-letniego Marcela zmagającego się od ponad trzech lat z autyzmem wczesnodziecięcym. Pomysł na przeprowadzenie zbiórki wyszedł od samego Kaszy, który prywatnie przyjaźni się z rodziną Marcela. Zorganizowaniem zbiórki na stadionie zajęło się Stowarzyszenie Cała Naprzód, które od prawie dwóch lat współpracuje z klubem i jest obecne na stadionie podczas meczy malując twarze najmłodszym kibicom. 


Tego dnia między sektorami przechadzało się z puszkami kwestarskimi ponad 20 wolontariuszy zachęcających do wsparcia zbiórki. Dzięki sympatykom Piasta Gliwice udało się zgromadzić 3.264,61 zł, które zostały przekazane rodzinie Marcela. Dziękujemy wszystkim za dobre serca i ofiarność. Jednakże ta kwota to zaledwie kropla w morzu potrzeb. Roczny koszt rehabilitacji chłopca to około 48 tysięcy złotych, co jest nie do udźwignięcia dla jego rodziny. W tej chwili Marcel uczestniczy w terapii behawioralnej, która daje dobre efekty, chłopiec zaczął wypowiadać pierwsze słowa. Każdy najmniejszy postęp Marcela to sukces i ogromna satysfakcja dla jego rodziców.


Jeśli ktoś nie mógł wesprzeć Marcela w jego walce z chorobą a chce to zrobić, może dokonać tego za pośrednictwem Stowarzyszenia Cała Naprzód wpisując w tytule przelewu „darowizna dla Marcela”.

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl