Kiermasz świąteczny dla Łukasza!

Zapraszamy na kiermasz świąteczny dla Łukasza połączony z zabawami i warsztatami dla dzieci.


Kiedy? 14 grudnia (niedzielna) od godz. 15:00 do 18:00.

Gdzie? Hala Widowiskowo-Sportowa Górnych Wałów w Gliwicach.

Co?
- zabawy ruchowo-muzyczne dla dzieci i dorosłych m.in. żonglerka, ścianka wspinaczkowa (obowiązkowo obuwie zmienne),
- warsztaty plastyczno-techniczne,
- szkolenie z pierwszej pomocy,
- kiermasz domowych wypieków i ozdób świątecznych,
- bezpieczne bajki ze Strażą Miejską
oraz wiele, wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.


Wstęp wolny!


Podczas wydarzenia prowadzić będziemy charytatywną zbiórkę funduszy na systematyczną rehabilitację Łukasza Gliniany, chorego na rzadką chorobę genetyczną DMD.

Zapraszamy!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl