Kiermasz świąteczny dla Łukasza!

Zapraszamy na kiermasz świąteczny dla Łukasza połączony z zabawami i warsztatami dla dzieci.


Kiedy? 14 grudnia (niedzielna) od godz. 15:00 do 18:00.

Gdzie? Hala Widowiskowo-Sportowa Górnych Wałów w Gliwicach.

Co?
- zabawy ruchowo-muzyczne dla dzieci i dorosłych m.in. żonglerka, ścianka wspinaczkowa (obowiązkowo obuwie zmienne),
- warsztaty plastyczno-techniczne,
- szkolenie z pierwszej pomocy,
- kiermasz domowych wypieków i ozdób świątecznych,
- bezpieczne bajki ze Strażą Miejską
oraz wiele, wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.


Wstęp wolny!


Podczas wydarzenia prowadzić będziemy charytatywną zbiórkę funduszy na systematyczną rehabilitację Łukasza Gliniany, chorego na rzadką chorobę genetyczną DMD.

Zapraszamy!

Aktualnosci
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Cały 1% Naprzód 2018 Zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Cała Naprzód z Gliwic poprzez przekazanie swojego 1% podatku, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS 0000328818
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl