Dziękujemy wolontariuszom!

Grudzień upłynął nam pod znakiem spotkań z wolontariuszami. Mijający rok był pod tym względem wyjątkowy i zaowocował powstaniem przy Stowarzyszeniu całkiem sporej ekipy wolontariuszy. Mogliście ich spotkać kwestujących na stadionie Piasta Gliwice czy na Skupie Kultury. Oprócz tego wykonują kawał dobrej roboty inwentaryzując książki na skupowym magazynie, a także wspierając pozostałe inicjatywy CN oraz te partnerskie. Wolontariat młodych ludzi przy Całej Naprzód to zjawisko dla nas nowe i bardzo, bardzo cenne. Z tego też powodu chcieliśmy Wam jeszcze raz serdecznie podziękować za bezinteresowną pomoc i otwartość na potrzeby drugiego człowieka.

 

Szczególne podziękowania należą się Bartkowi Kordala - koordynatorowi ekipy wolontariuszy, który przyczynił się do jej powstania i pokazał nam nową drogę rozwoju.


Grudzień to także gale wolontariatu. To wyjątkowa okazja na wyróżnienie ludzi, których praca jest bezcenna ale nie zawsze widoczna. Nasi wolontariusze wzięli udział w Gliwickiej Gali, a także w Śląskiej Gali Wolontariatu. W trakcie katowickiej imprezy zorganizowanej przez Regionalne Centrum Wolontariatu kapituła wyróżniła Bartka Kordala za zasługi na rzecz powstania wolontariatu przy CN.


I na koniec - w mijającym tygodniu odbyło się przemiłe spotkanie reprezentacji członków CN z wolontariuszami. Była to okazja do poznania się nawzajem, do opowiedzenia o sobie i o planach na przyszły rok.


Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku także Was nie zabraknie, że będziecie nas wspierać i czerpać z tego radość i satysfakcję.


DZIĘKUJEMY! TAKICH LUDZI NAM TRZEBA!

 

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl