Gramy razem z WOŚP!

Stowarzyszenie „Cała Naprzód” i Niedzielna Liga Futsalu jak zwykle grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

 

Już 6 stycznia będziemy kibicować czterem drużynom Niedzielnej na Turnieju futsalu na rzecz WOŚP! Was też zapraszamy na halę na Sośnicy między godz. 8:00 a 20:00. Rywalizować w szczytnym celu będą: LewGroup (chłopaki zmierzą się między innymi z naszymi przyjaciółmi z GTW), Fasberg Gliwice i Black Sheep (w jednej grupie z GAFem!) oraz Katastrofa 13 (godny przeciwnik dla Nbitu). Trzymamy za Was kciuki!

 

9 stycznia o godz. 17:00 zapraszamy wszystkich do Stacji Artystycznej Rynek. W programie prezentacja dzieł podarowanych przez gliwickich artystów wraz z możliwością ich licytacji. Wystawa i licytacja dzieł trwać będą do 22 stycznia, a cały dochód przekazany na rzecz WOŚP. 


11 stycznia o 11:00 spod Europy Centralnej startuje IV Gliwicki Bieg Orkiestrowy. Jeśli macie chwilę to wpadnijcie pokibicować biegaczom!

 

W dniu Finału od godz. 8:00 do 14:00 my zamieniamy puszkę kwestarską Całej Naprzód na puchę WOŚP. Liczymy, że żaden z zawodników nie zapomni tego dnia portfela i każda drużyna zagra z serduszkiem na piersi! :) Nie zapomnijcie też powiedzieć kibicom, że będą mieli na hali możliwość wsparcia inicjatywy.

 

O godz. 14:00 przenosimy się i kwestujemy na Gliwickim Rynku. Ostatnio chłopcy z Niedzielnej robiąc pompki na rzecz WOŚP uzbierali do puchy prawie 3 tysiące złotych! Czym zaskoczą nas w tym roku? Zobaczymy…

 

Cała Naprzód już 5 lat gra z WOŚP. A Wy gracie z nami?

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl