Mecz Gwiazd Niedzielnej Ligi Futsalu!

W niedzielę, 18 stycznia w gliwickiej hali CSK Łabędź odbył się Mecz Gwiazd Niedzielnej Ligi Futsalu, na którym gościnnie pojawili się Jarosław Kaszowski i Angel Perez Garcia. 

 

Kapitanowie wszystkich drużyn NLF w porozumieniu z zespołami wystawili swoich najlepszych zawodników. Gracze podzieleni zostali na dwie drużyny - Czerwoną i Niebieską. Ku zaskoczeniu wszystkich na parkiecie pojawili się - jako kapitanowie - reprezentanci Piasta Gliwice.

 

Ostateczne składy wyglądały następująco:

DRUŻYNA NIEBIESKA

Angel Perez Gacia (C)

Adam Stachowski (B) (Tomex)

Adam Szozda (Pędzące Kobry)

Michał Jasiński (Ministerstwo Śledzia i Wódki)

Michał Rabiej (Wyższa Szkoła Jazdy)

Marek Wiercigroch (Zbieranina)

Andrzej Figiel (Młode Wilczki)

Tomasz Przybyszewski (Wściekłe Psy)

Marcin Kolankiewicz (OPUS Gliwice)

DRUŻYNA CZERWONA

Jarosław Kaszowski (C)

Sławomir Brola (B) (Wściekłe Psy)

Janusz Horoba (Cała Naprzód)

Piotr Reda (ZKSN Górnośląski Zabrze)

Adam Sosna (Żernica)

Michał Langer (Black Sheep)

Tomasz Gil (Katastrofa 13)

Kamil Abramek (Puzzle)

Kamil Tyndyk (4 Fun)

Łukasz Piotrowski (Amatorzy)

Michał Lebiedziński (Fasberg Gliwice)

 

Zarówno Kaszowski, jak i Perez Garcia potraktowali te zawody poważnie. Mieliśmy okazję oglądać mecz na bardzo wysokim poziomie sportowym, ale jednocześnie przebiegający w atmosferze fair-play. Reprezentanci drużyn NLF potrafili się zgrać, pomimo tego że jeszcze nigdy nie dane im było występować w takich składach. Spotkanie zakończyło się jednobramkową przewagą drużyny Niebieskich, a z końcowym gwizdkiem na tablicy widniał wynik 5-4. Zawodnicy NLF otrzymali z rąk reprezentantów Piasta pamiątkowe medale i dyplomy,  oraz mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia.

STRZELCY

Czerwoni

Tomasz Gil x2 (Katastrofa 13)

Michał Lebiedziński (Fasberg Gliwice)

Jarosław Kaszowski

Niebiescy

Michał Jasiński (MŚiW)

Michał Rabiej (WSJ)

Andrzej Figiel (Młode Wilczki)

Janusz Horoba (czerwoni o.g.)

Michał Langer (czerwoni o.g)

 

Sędzia: Krzysztof Albrecht

Drugi sędzia: Olka Sosna

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl