Hałas Miasta vol. 4

Hałas Miasta vol.4 - 2 lipca 2016, ul. Średnia w Gliwicach - koncert plenerowy (Ministerstwo Sledzia i Wódki)

 

Ministerstwo Sledzia i Wódki Gliwice, Wiewiórka na drzewie i Stowarzyszenie Cała Naprzód mają zaszczyt zaprosić na czwartą edycję wydarzenia Hałas Miasta. Już po raz drugi Hałas Miasta wychodzi na ulice by jeszcze lepiej poczuć tętno miasta i trafić do jego mieszkańców. Zeszłoroczna formuła koncertu na ulicy Średniej sprawdziła się w 100%. Cel i idea całego przedsięwzięcia od czterech lat pozostają niezmienione. Gwarantujemy dużo dobrej, różnorodnej muzyki, radość płynącą z muzyki i wyśmienite towarzystwo. Za sprawą tego wydarzenia chcemy dać Wam dobrą rozrywkę, ale także promować lokalną kulturę i integrować naszą lokalną społeczność. Hałas Miasta to nie tylko muzyka, wspaniali ludzie i dobra zabawa. To także pomoc potrzebującym. Po raz czwarty Hałas Miasta zagra dla ośmioletniej już Ani Urban.

 

ZAGRAJĄ:

Wiewiórka na drzewie, Skorup, Glass Ballerina

 

START: 18.00

WJAZD: FREE
do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na dalsze leczenie i poprawę komfortu życia małej Ani Urban. Będą też licytacje, zbiórka do puchy oraz stoisko z gadżetami i płytami Hałas Miasta – wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przekazane Ani.

CEL: zbieramy środki na zakup nowego gorsetu i sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Aneczki Urban

 

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl