Zuzanna i Jacek Stęszewski w Gliwicach

24 września znowu zagramy, oczywiście charytatywnie! Ten koncert z jednej strony będzie generatorem genialnych wrażeń muzycznych, a z drugiej da wymierną pomoc. Stowarzyszenie Cała Naprzód zaprasza na koncert charytatywny Jacka Stęszewskiego (wokalisty zespołu Koniec Świata) i Zuzanny Moczek. Sobota, 19:00 w Centrum Kultury Jazovia. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Pawła Lewka zmagającego się z chorobą Buergera. Więcej treści znajdziecie na naszym wydarzeniu:  https://www.facebook.com/events/307839552903857/   Bądźcie tam razem z nami!
Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl