Stand-up Pyskowice!

Stand-up Pyskowice!

Z największą przyjemnością informujemy o nadchodzącym wydarzeniu jakim bedzie Stand-up Pyskowice!

Impreza odbedzie się 5 czrwca 2018 roku w Pyskowicach w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu.

Podczas tego szalonego wydarzenia, zabawę na najwyższym poziomie zapewni Wam gwiazda wieczoru Adam Van Bendler. Adam jest ważnym graczem na polskiej scenie Stand-up. Na pewno widzieliście go w TV w m.in. programie Kuby Wojewódzkiego czy na kanale Comedy Central. Roastował Tymona Tymańskiego i Popka, Supportuje Abelarda Gizę oraz Kacpra Rucińskiego. W Pyskowicach wystąpi dla Was z jeszcze bardziej zakręconym materiałem.

Całe impreza będzie miało charakter charytatywny. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie naszej beneficjentki Pani Małgorzaty Jenorowskiej. 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na https://www.facebook.com/events/249990778909678/

Bilety są do nabycia na stronie https://www.ticketowo.pl/wydarzenie/stand-up-pyskowice-697


UWAGA!!!

Wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych!!!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl