Gra miejska "Znajdźki Terenowe"

Gra miejska "Znajdźki Terenowe"

 

Drodzy Skupowicze! W tym roku w ramach Skupu Kultury mamy zaszczyt zaprosić was na przygotowaną specjalnie dla Was Grę Miejską - Terenowe Znajdźki. 

Gra polegać będzie na poszukiwaniu przeróżnych przedmiotów, osób i miejsc, rozwiązywaniu ciekawych zagadek oraz wykonywaniu niecodziennych zadań razem z Waszymi Przyjaciółmi. Jedyne czego potrzebujecie to zebrać 3-5 osób, uzbrojenie się w telefon lub inne urządzenie do robienia zdjęć oraz zabrać ze sobą wyobraźnię i dobry nastrój.

Gra została przygotowana tak, by spędzić miło czas ze znajomymi bez konieczności pędzenia na złamanie karku. Zachęcamy również grupy z młodszymi zawodnikami.  

Organizatorzy

1. Organizatorem Gry Miejskiej "Znajdźki Terenowe" (zwaną dalej grą), która odbędzie się w Gliwicach 24 czerwca 2018 roku na terenie Gliwic jest Stowarzyszenie Cała Naprzód z siedzibą w Gliwicach na ul. Kościuszki 35

2. Gra organizowana jest w ramach wydarzenia "Skup Kultury" i jest jego częścią.

Zasady Gry

1. Gra odbędzie się 24 czerwca w godzinach 10:00-14:00. Rozpoczęcie Gry odbędzie się na gliwickim Rynku.

2. Celem uczestników jest odnalezienie przedmiotów, osób, miejsc, rozwiązanie zagadek oraz wykonanie zadań z listy, którą otrzyma każda grupa. Wymagane jest posiadanie telefonu komórkowego z aparatem lub innego urządzenia umożliwiającego wykonywanie zdjęć w formacie możliwym do odtworzenia na komputerze.

UWAGA: W przypadku posiadania urządzenia, które obsługuje inne przejście do komputera niż MicroUSB uczestnicy proszeni są o zabranie własnego kabla umożliwiającego zgranie wykonanych zdjęć.

3. Uczestnicy grają w grupach 3-5 osobowych. Przynajmniej jeden z członków grupy musi mieć ukończone 18 lat lub w przypadku, gdy w grupie nie ma takiej osoby, wszyscy jej członkowie musza mieć pisemną zgodę na uczestnictwo w grze rodziców bądź opiekunów.

4. Zgłoszenia do Gry proszę przyjmowane drogą mailową na adres kontakt@calanaprzod.org. W temacie proszę wpisać "Zgłoszenie: Gra Miejska - Znajdźki Terenowe", w treści proszę podać nazwę grupy, liczbę członków i dane osobowe Lidera Grupy.

5. W Grze może wziąć udział nie więcej niż 10 grup. O zakwalifikowaniu do udziału w Grze decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozstrzygnięcie

1. Zwycięzcy gry zostaną wyłonieni o godzinie 14:00 na Rynku po uprzednim sprawdzeniu wyników.

2. Zwycięzcą Gry będzie grupa, która jako pierwsza wykonała wszystkie zadania. W przypadku, gdy żadna z grup nie wykona wszystkich zadań w wyznaczonym czasie zwycięzcą zostanie grupa, która zdobyła najwięcej punków.

 

 

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl