Kozok Klara

Klara Kozok urodziła się 01.02.2017 w Bytomiu. Mieszka z rodzicami w Pyskowicach.

Klara ma wadę ośrodkowego układu nerwowego i w związku z tym padaczkę lekkooporną.

Gdy miała 7 tygodni, dostała pierwszy raz ostrego napadu bezdechu. Po dwóch tygodniach w szpitalu GCZD w Katowicach-Ligocie zdiagnozowano padaczkę. Po w miarę spokojnych dwóch miesiącach napady powróciły równie mocne jak na początku. Całe wakacje Klara ponownie spędziła na katowickiej Ligocie, gdzie przeszła terapię sterydową. Napady zostały wyciszone, jednak rozwój Klary stanął w miejscu przez te kilka miesięcy. Większość leków przeciwpadaczkowych powoduje jako skutek uboczny wiotkość mięśni. Niestety problem ten dotknął również Klary - ma problemy z utrzymaniem główki i z obracaniem się.

Pomimo problemów fizycznych, Klara w końcu zaczęła się cieszyć, a nawet czasem śmiać. Jest zainteresowana otaczającym ją światem.

Klara potrzebuje rehabilitacji. Rozpoczyna również leczenie niechemiczne, stosując przy tym środki naturalne i homeopatyczne, które niestety są bardzo drogie, ale przynoszą efekty.


Jak wesprzeć Klarę:

1% - w deklaracji podatkowej należy wpisać nr KRS 0000328818, cel szczegółowy: Kozok Klara.

DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na Klarę (Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Kościuszki 35 44-100 Gliwice Raiffeisen Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204 tytuł wpłaty: Darowizna– Kozok Klara).

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl