Kozok Klara

Klara Kozok urodziła się 01.02.2017 w Bytomiu. Mieszka z rodzicami w Pyskowicach.

Klara ma wadę ośrodkowego układu nerwowego i w związku z tym padaczkę lekkooporną.

Gdy miała 7 tygodni, dostała pierwszy raz ostrego napadu bezdechu. Po dwóch tygodniach w szpitalu GCZD w Katowicach-Ligocie zdiagnozowano padaczkę. Po w miarę spokojnych dwóch miesiącach napady powróciły równie mocne jak na początku. Całe wakacje Klara ponownie spędziła na katowickiej Ligocie, gdzie przeszła terapię sterydową. Napady zostały wyciszone, jednak rozwój Klary stanął w miejscu przez te kilka miesięcy. Większość leków przeciwpadaczkowych powoduje jako skutek uboczny wiotkość mięśni. Niestety problem ten dotknął również Klary - ma problemy z utrzymaniem główki i z obracaniem się.

Pomimo problemów fizycznych, Klara w końcu zaczęła się cieszyć, a nawet czasem śmiać. Jest zainteresowana otaczającym ją światem.

Klara potrzebuje rehabilitacji. Rozpoczyna również leczenie niechemiczne, stosując przy tym środki naturalne i homeopatyczne, które niestety są bardzo drogie, ale przynoszą efekty.


Jak wesprzeć Klarę:

1% - w deklaracji podatkowej należy wpisać nr KRS 0000328818, cel szczegółowy: Kozok Klara.

DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na Klarę (Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Kościuszki 35 44-100 Gliwice Raiffeisen Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204 tytuł wpłaty: Darowizna– Kozok Klara).

 

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl