Lewek Paweł

Paweł urodził się 17 czerwca 1978 r. Mieszka w Katowicach. Paweł zmaga się z chorobą Buergera, która polega na obumieraniu naczyń włosowatych, powodując martwicę tkanek. Choroba, mimo stosowania wielokrotnego leczenia szpitalnego, pozbawiła go dwóch nóg na wysokości uda oraz trzech palców u dłoni. Niestety choroba Pawła jest ciągle postępująca. Aktualnie Paweł przygotowuje się do kolejnych re-amputacji, których od 2006 roku (kiedy to choroba dała pierwsze oznaki) przeszedł już kilkanaście. Paweł jest bardzo dzielnym człowiekiem, ma świetne poczucie humoru i jest świetnym przyjacielem. Jako ojciec samotnie wychowującego 12 latka, daje przykład prawdziwego męstwa. Paweł potrzebuje Państwa pomocy. Radzi sobie z bólem, z codziennym funkcjonowaniem, jednak jego sytuacja finansowa, ze względu na comiesięczne leczenie, które kosztuje go przeszło 2 tysiące złotych, jest katastrofalna.

Aktualnosci
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Stowarzyszenie Cała Naprzód zaprasza na koncert charytatywny Jacka Stęszewskiego (wokalisty zespołu Koniec Świata) i Zuzanny Moczek!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl