Łupicka Małgorzata

Małgosia urodziła się w 2016 roku, niestety w 5 tygodniu życia jej bezbronny organizm zostal zaatakowany przez bardzo groźną bakterię, która wywołała silne zakażenie organizmu oraz wstrząs septyczny. Sepsa wyrządziła wiele szkód w bardzo młodym organiźmie dziewczynki. Doszło do niewydolności wielonarządowej, martwicy paliczków, niedokrwistości oraz zaburzenia koordynacji ssania i połykania. Przez długie dwa tygodnie Małgosia była w śpiączce, a lekarze określali jej stan jako krytyczny. Nagle stał się prawdziwy cud!!! U Małgosi zaczęły normować się funkcje życiowe, niestety okazało się że doszło równiesz do wylewu. Dziewczynka ma powiększone komory mózgowe oraz leukomalację okołokomorową na istocie białej. 

Obecnie Małgosia ma wzmożone napięcie mięśniowe, asymetrię i zaburzenie centralnej koordynacji ruchowej. Najsłabsze są nóżki... Aby ta malutka dziewczynka mogła się rozwijać i aby miała w przyszłości szanse na chodzenie musi być poddana bardzo intensywnej rehabilitacji, a także musi mieć zapewnione wizyty u lekarzy specjalistów. To wszystko wiąże się z bardzo dużym nakładem finansowym. 


Jak wesprzeć Małgosię:


1% - w deklaracji podatkowej należy wpisać nr KRS 0000328818, cel szczegółowy: Łupicka Małgosia.

DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na Małgosię (Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Kościuszki 35 44-100 Gliwice Raiffeisen Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204 tytuł wpłaty: Darowizna– Łupicka Małgosia).

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl