Niedzielna Liga Futsalu

NLF, czyli Niedzielna Liga Futsalu łączy ideę promocji sportu oraz pomocy osobom niepełnosprawnym. 28 drużyn gra w futsal o puchar NLF, a cały dochód z rozgrywek przeznaczany jest na wsparcie podopiecznych "Całej Naprzód". W ciągu czterech sezonów beneficjentami NLF było sześć osób niepełnosprawnych: Szymon Żydek, Paweł Lewek, Ania Urban, Basia Kosiorowska, Piotruś Pierchała i Szymon Motal. Jednym z głównych partnerów tego przedsięwzięcia jest Gliwickie Towarzystwo Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej "Piątka".


Niedzielna Liga Futsalu to:

4 sezony.

28 drużyn.

400 zawodników.

Inicjatywa roku 2013 w Gliwicach.

Współpraca z drużynami ekstraklasy.

Mecze pokazowe oraz mecze gwiazd.

Promocja we wszystkich lokalnych mediach.

Nieodpłatne działanie członków Stowarzyszenia Cała Naprzód.

40 000 złotych pomocy dla osób niepełnosprawnych.


 

Oficjalna strona Niedzielnej Ligi Futsalu:

 

NFL_WWW

 

 

 

Niedzielna Liga Futsalu na Facebooku:

 

NFL_FB

 

 

 

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl