Niedzielna Liga Futsalu

NLF, czyli Niedzielna Liga Futsalu łączy ideę promocji sportu oraz pomocy osobom niepełnosprawnym. 28 drużyn gra w futsal o puchar NLF, a cały dochód z rozgrywek przeznaczany jest na wsparcie podopiecznych "Całej Naprzód". W ciągu czterech sezonów beneficjentami NLF było sześć osób niepełnosprawnych: Szymon Żydek, Paweł Lewek, Ania Urban, Basia Kosiorowska, Piotruś Pierchała i Szymon Motal. Jednym z głównych partnerów tego przedsięwzięcia jest Gliwickie Towarzystwo Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej "Piątka".


Niedzielna Liga Futsalu to:

4 sezony.

28 drużyn.

400 zawodników.

Inicjatywa roku 2013 w Gliwicach.

Współpraca z drużynami ekstraklasy.

Mecze pokazowe oraz mecze gwiazd.

Promocja we wszystkich lokalnych mediach.

Nieodpłatne działanie członków Stowarzyszenia Cała Naprzód.

40 000 złotych pomocy dla osób niepełnosprawnych.


 

Oficjalna strona Niedzielnej Ligi Futsalu:

 

NFL_WWW

 

 

 

Niedzielna Liga Futsalu na Facebooku:

 

NFL_FB

 

 

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl