Pierchała Piotr

Piotruś Pierchała urodził się 11.01.2005 r., otrzymał 1 pkt w skali Apgar. Od pierwszych chwil swego życia był reanimowany. Pierwszy miesiąc życia spędził na oddziale intensywnej terapii noworodków, przez kolejne dwa tygodnie diagnozowano uszkodzenia, jakie powstały w wyniku niedotlenienia okołoporodowego. W wieku 5 miesięcy Piotruś dostał pierwszego napadu padaczkowego, zdiagnozowanego jako Zespół Westa (lekooporna padaczka wczesno-niemowlęca). Chłopczyk od drugiego miesiąca życia jest rehabilitowany. Pozostaje pod stałą opieką wielu specjalistów (m.in.: rehabilitanta, neurologa, okulisty, logopedy, psychologa), wymaga regularnej, intensywnej rehabilitacji w specjalistycznych placówkach oraz stałego wspomagania rozwoju w warunkach domowych.


Ze względu na złożoną niepełnosprawność, Piotrek powinien uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych. Ta forma intensywnej rehabilitacji daje największe postępy u Piotrusia i jest szansą i nadzieją na uzyskanie samodzielności w przyszłości. Koszt jednego turnusu wynosi około 5.000zł. Specjaliści zalecają, by chłopiec uczestniczył w 5-6 turnusach rocznie. W skali roku to kwota 30.000 zł. Szczególnie dobre efekty w przypadku Piotrusia przynosi delfinoterapia.

Więcej o Piotrku na: http://stronapiotrusia.blox.pl/html 


Jak wesprzeć Piotrusia:

1% - w deklaracji podatkowej należy wpisać nr KRS 0000328818, cel szczegółowy: Piotr Pierchała.

DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na Piotrusia (Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Kościuszki 35 44-100 Gliwice Raiffeisen Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204 tytuł wpłaty: Darowizna– Piotr Pierchała).

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl