Pomoc - 10 zasad

 

10 ZASAD UDZIELANIA WSPARCIA PRZEZ „CAŁĄ NAPRZÓD”


1. Wspieramy osoby niepełnosprawne przedstawione w zakładce Pomagamy.
2. Wsparcie udzielane jest za pośrednictwem Stowarzyszenia "Cała Naprzód" lub/i Fundacji "Cała Naprzód".
3. Za swoje działania nie pobieramy wynagrodzenia.
4. Pomagamy wyłącznie osobom niepełnosprawnym zamieszkałym na terenie województwa śląskiego, zwłaszcza na terenie Gliwic i okolic.
5. W razie wyrażenia takiej chęci, możemy apelować o wsparcie dla danej osoby za pośrednictwem profilu "Całej Naprzód" na Facebooku.
6. W sytuacji opisanej w punkcie 5 niezbędne jest wysłanie do nas prośby na adres kontakt@calanaprzod.org i w przypadku jej akceptacji także pocztą tradycyjną na adres znajdujący się w zakładce Kontakt (prośba, opis sytuacji, zgoda na publikację informacji).
7. Preferowaną formą kontaktu z nami jest kontakt pisemny pod adresem kontakt@calanaprzod.org
8. Odpisujemy na wszystkie listy i wiadomości otrzymane drogą elektroniczną. W razie braku odpowiedzi przez okres dłuższy, niż 5 dni, uprzejmie prosimy o ponowienie kontaktu lub telefon pod jeden z numerów podanych w dziale Kontakt.
9. Z uwagi na koszty nie odpisujemy na listy otrzymane pocztą tradycyjną, każdorazowo zapoznajemy się jednak z ich treścią.
10. Pełna treść zasad pomocy znajduje się w zakładce Jak pomagamy? - Do pobrania.

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl