Smolińska Sabina

 For English click here!


Poznajcie Sabinę Smolińską. Jest młodą, pełną życia 27 letnią kobietą. Właśnie założyła swój pierwszy biznes – objazdowy teatr profilaktyczny dla dzieci i młodzieży. Uwielbia śpiewać, jej pasją jest aktorstwo, a ponadto jest niepoprawnym molem książkowym. Potrafi spędzić wiele godzin na czytaniu.


Jej właśnie nabierające rozpędu życie zostało zastopowane przez nawrót podłego nowotworu mózgu - glejaka. Specyfika tego guza sprawia, że jest on trudny do usunięcia, a jego umiejscowienie w mózgu powoduje, że wpływa on na codzienne życie chorego. Sabina ma problemy z koncentracją, bardzo częste bóle głowy, ataki epileptyczne, zaburzenia snu oraz emocji. Wymienione problemy mogą i prawdopodobnie będą się z czasem nasilać. Pojawią się także nowe.


Sabina się nie poddaje. Posiada wielką wolę walki i chęć do życia. Już raz pokonała chorobę. W 2010 roku glejak został u niej zdiagnozowany po raz pierwszy. W Polsce zostało zastosowane leczenie skojarzone: chemio- i radioterapia, mające na celu zmniejszenie objętości guza. Następnie, dzięki wcześniejszym działaniom, można było przeprowadzić zabieg gamma knife w Pradze. Wszystko to trwało kilka miesięcy, kosztowało kilkadziesiąt tysięcy złotych, a efekt był taki, że na 5 lat udało się powstrzymać rozwój choroby. 


Niestety kilka tygodniu temu okazało się, nowotwór wrócił. Potrzebne jest znów kosztowne leczenie, którego dokładny przebieg jest w tej chwili trudny do przewidzenia. Przede wszystkim musi być ono dostosowane do stanu zdrowia Sabiny, rozwoju choroby i wcześniej podjętych działań.


Dokładnych kosztów terapii nie da się określić, ale są to sumy rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych. Jeśli zadziałamy w jej sprawie razem, to szanse na uratowanie zdrowia i życia Sabiny są duże. Możecie pomóc wpłacając pieniądze na konto:


Stowarzyszenie Cała Naprzód
BGŻ S.A. 50 2030 0045 1110 0000 0256 7280 
Tytuł: „Sabina”


Prosimy także o pomoc w postaci przekazania na rzecz leczenia Sabiny 1% podatku. W tym celu należy w odpowiedniej rubryce w zeznaniu wpisać: 

KRS: 0000328818 
Cel szczegółowy: Sabina Smolińska


Wszystkie informacje o tym co robimy, gdzie działamy, jakie akcje są prowadzone oraz kontakt z nami są dostępne pod adresem: facebook.com/sabina.smolinska.2015


Stan konta na dzień 16 marca 2016: 44 745,36 zł

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl