Suchocka Angelika

 

Angelika Suchocka urodziła się w 1984 roku. Mieszka w Knurowie. W maju 2014 u Angeliki zdiagnozowano stwardnienie rozsiane, obecnie stadium w którym się znajduje jest określane jako postać rzutowo remisyjna. W związku z niezakwalifikowaniem do leczenia interferonem, Angelika zdecydowała się na program badawczy, w którym testowała lek mogący pomóc w walce z SM. Wówczas była to jedyna możliwość podjęcia leczenia, niestety lek wycofano z rynku...Po kolejnych rzutach choroby udało się uruchomić procedurę leczenia interferonem, niestety w przypadku Angeliki lek ten przyniósł więcej rzutów choroby tym samym uniemożliwiając normalne funkcjonowanie w niektórych aspektach życia.

Stwardnienie rozsiane jest chorobą, która wymaga leczenia do końca życia, obecnie Angelika jest zdana na siebie. Choroba przebiega w sposób nieprzewidywalny, dlatego w zależności od jej przebiegu niezbędne mogą okazać się zabiegi rehabilitacyjne oraz sprzęt ortopedyczny.


Jak wesprzeć Angelikę:


1% - w deklaracji podatkowej należy wpisać nr KRS 0000328818, cel szczegółowy: Angelika Suchocka.

DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na Angelikę (Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Kościuszki 35 44-100 Gliwice Raiffeisen Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204 tytuł wpłaty: Darowizna– Angelika Suchocka).

ZBIÓRKI PUBLICZNE – datki wrzucane do puszek w trakcie zbiórek publicznych o nr 2014/201/OR.

 

Całość wpłat zostaje przekazana na wsparcie Angeliki.

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl