Wizz Air Katowice Half Marathon

wizz_official_logo_800

Mówi się, że najpierw trzeba zrobić pierwszy krok. My jesteśmy dalej, bo już biegamy, chociaż po raz pierwszy pod szyldem „WizzAir Katowice HalfMarathon”. Zgodnie z zasadą synergii, rozwój i renomę tego przedsięwzięcia możemy wypracować jedynie wspólnymi siłami, a te mamy w nogach.

Bezpośrednim organizatorem tego przedsięwzięcia jest „Cała Naprzód”, która stanie na głowie, żeby wszystkim biegaczom zapewnić komfort uprawiania najpiękniejszej sportowej dyscypliny świata.

Już 10 czerwca2018 roku wystartujemy spod katowickiego Spodka, żeby siłą mięśni pokonać ulice i aleje Katowic, żeby udowodnić coś sobie i innym, żeby obudzić w sobie najlepsze emocje i być częścią I edycji półmaratonu, któremu patronuje Miasto Katowice oraz WizzAir. Pobiegnie nas 3 tysiące, a drugie tyle osób będzie wspierać nasze działania. Gotowi?

Więcej informacji o szczegółach tego wielkiego wydarzenia, a także wszelkie informacje o zapisach znajdziecie na oficjalnej stronie Wizz Air Katowice Half Marathon:

https://halfmarathonkce.pl/

Znajdziecie nas także na Facebook'u:

https://www.facebook.com/wizzairkatowicehalfmarathon/

Zapraszamy!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl