Wizz Air Katowice Half Marathon

wizz_official_logo_800

Mówi się, że najpierw trzeba zrobić pierwszy krok. My jesteśmy dalej, bo już biegamy, chociaż po raz pierwszy pod szyldem „WizzAir Katowice HalfMarathon”. Zgodnie z zasadą synergii, rozwój i renomę tego przedsięwzięcia możemy wypracować jedynie wspólnymi siłami, a te mamy w nogach.

Bezpośrednim organizatorem tego przedsięwzięcia jest „Cała Naprzód”, która stanie na głowie, żeby wszystkim biegaczom zapewnić komfort uprawiania najpiękniejszej sportowej dyscypliny świata.

Już 10 czerwca2018 roku wystartujemy spod katowickiego Spodka, żeby siłą mięśni pokonać ulice i aleje Katowic, żeby udowodnić coś sobie i innym, żeby obudzić w sobie najlepsze emocje i być częścią I edycji półmaratonu, któremu patronuje Miasto Katowice oraz WizzAir. Pobiegnie nas 3 tysiące, a drugie tyle osób będzie wspierać nasze działania. Gotowi?

Więcej informacji o szczegółach tego wielkiego wydarzenia, a także wszelkie informacje o zapisach znajdziecie na oficjalnej stronie Wizz Air Katowice Half Marathon:

https://halfmarathonkce.pl/

Znajdziecie nas także na Facebook'u:

https://www.facebook.com/wizzairkatowicehalfmarathon/

Zapraszamy!

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl