Zbiórki publiczne

Stowarzyszenie prowadzi zbiórki publiczne na podstawie zgłoszenia do Ministra Administracji i Cyfryzacji (MAC) o nr 2014/201/OR z dn. 15 sierpnia 2014 r. Zbiórki publiczne prowadzone są permanentnie. W cyklu półrocznym sprawozdawana jest ilość ofiar zebranych w ramach zbiórek, w cyklu rocznym - sposób ich wydatkowania. Sprawozdania dostępne są na stronie MAC: www.zbiorki.gov.pl. Należy wpisać nr zbiórki, tj. 2014/201/OR.

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl